Kontakt oss!

Velkommen til oss på Grans Bryggeri!
Har du spørsmål, tilbakemeldinger, innspill, ris eller ros? Vennligst benytt kundeservice lengst ute til høyre på denne siden.pil2

Andre henvendelser:

Mail: post@grans.no
Telefon Sentralbord: 334 82500
Fax: 334 82525
Postadresse: Postboks 1713 Kilen, 3206 Sandefjord
Besøksadresse: Hegnasletta 4, 3217 Sandefjord, (for kart: klikk her)
Organisasjonsnummer: 983 575 048

Kontaktpersoner på Grans Bryggeri:

mo
Morten GranAdministrerende Direktør
morten@grans.no
Telefon: 334 82500

hå
Håkon Gran, Bryggerimester/Produksjonssjef
hakon@grans.no
Telefon: 334 82500

vib
Vibeke Dale Hesby, Økonomisjef
vibeke@grans.no
Telefon: 334 82500

linn
Linn Andersen, Salg- og innkjøpssjef
linn@grans.no
Telefon: 334 82500

torm
Tormod Aashildrød, Logistikksjef
tormod@grans.no
Telefon: 334 82500

Geir Geir Nilsen, Tapperileder
geir@grans.no
Telefon: 334 82500

inja
Inger-Lill Jacobsen, Regnskap, HR
inger-lill@grans.no
Telefon: 334 82500

Christiane
Christiane Gräf, Kvalitetsleder
christiane@grans.no
Telefon: 334 82500

laila-s
Laila B. Skåleskog, Produkt-koordinator
laila.skaleskog@grans.no
Telefon: 334 82500

kai
Kai André Nilsen, Innkjøper
kai@grans.no
Telefon: 334 82500

arne
Arne Fon, Leder Teknisk avdeling
arne@grans.no
Telefon: 334 82500

laila
Laila Rekstad, Sentralbord, faktura
laila@grans.no
Telefon: 334 82500

Elin
Elin Ringdal, Regnskap
elin@grans.no
Telefon: 334 82500

steff
Steffen Larsen, Lagersjef
steffen@grans.no
Telefon: 334 82500

190_22890785170_8780_nEdvard Gran, Uteliv/event/Gran på Kran.
edvard@grans.no
Telefon: 334 82500, 41062164